Ponuka bývania

Apartmány

Ponúkame Vám 7 apartmánov na troch podlažiach s rolohou od 53 do 111m2 plochy.

Ku každému apartmánu prislúcha jedna malá lyžiareň s rozlohou od 3 do 5m2. Rovnako je zabezpečené parkovanie priamo pred chaletom. K jednoizbovým apartmánom patrí po jednom parkovacom mieste a k apartmánom dvojizbovým, resp. trojizbovým po dve parkovacie miesta.

Vstup do chaletu je tvorený hlavným vchodom, priestranným zádverím a vstupnou halou, ktorej súčasťou je aj schodisko k apartmánom na prvom a druhom nadzemnom podlaží.

Všetky apartmány budú vybavené v základnom štandarde s keramickou dlažbou formátu 60×60 , parketami, závesným wc, sprchovacím kútom, umývadlom, podlahovým kúrením, vnútornými dverami a saunou v kúpeľni.

Počas výstavby apartmánov Vám však ponúkame možnosť nakombinovať si použité materiály podľa vlastných predstáv formou nadštandardu ako aj zabezpečenie kompletným zhotovením nábytkov a kuchynskej linky.

1 izbové apartmány

Prízemie

Na prízemí si máte možnosť vybrať z dvoch jednoizbových apartmánov (A a B), orientovaných na sever s obytnou plochou 46m2, terasou s rozlohou 7m2, kúpeľňou so sprchovacím kútom, wc, umývadlom a saunou.

Obývačka tohto apartmánu, tvoriaca zároveň aj spáleň, je dostatočne priestranná a nebude Vás obmedzovať v pohybe po samotnom apartmáne.

Na vyžiadanie Vám zabezpečíme aj kuchynskú linku tvorenú chladničkou, umývadlom a elektrickou varnou platňou.

2 izbové apartmány

Prvé podlažie

Na prvé poschodie sa dostanete po schodoch a je tvorené tromi dvojizbovými apartmánmi s rozlohou 70m2 a dva krát 74m2.

Apartmány sú navrhnuté chodbou, jednou priestrannou spálňou s rozkladacím gaučom a teda možnosťou dvojprístelky, kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom, wc a saunou.

V obývačke získate veľký priestor tvorený kuchynskou linkou, miestom pre jedálensky stôl, priestranný gauč a hlavne úžasný výhľad priamo na Novú Hoľu (1370m nm) a Zvolen (1407 m nm).

Apartmán C

je situovaný na východ a na sever. Kým východný výhľad zo spálne je tvorený veľkým dvojoknom s francúzkym preskleným balkónom, severný výhľad z obývačky je tvorený rovnako veľkým dvojoknom s priestranným prestrešeným balkónom o rozlohe 7m2.

Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom, wc a saunou.

Apartmán D

je situovaný na sever ako spálňou, tak aj obývačkou. Severný výhľad z obývačky je tvorený veľkým dvojoknom s priestranným prestrešeným balkónom o rozlohe 11,5m2.

Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom, wc a saunou.

Apartmán E

je situovaný na západ a na sever. Kým západný výhľad zo spálne je tvorený veľkým dvojoknom s francúzkym preskleným balkónom, severný výhľad z obývačky je tvorený rovnako veľkým dvojoknom s priestranným prestrešeným balkónom o rozlohe 7m2.

Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom, wc a saunou.

3 izbové apartmány

Druhé podlažie

Na druhom poschodí sa nachádzajú atraktívne, luxusné trojizbové apartmány s rozlohou 109m2 a 111m2.

Apartmány sú navrhnuté chodbou, dvomi priestrannými spálňami s rozkladacím gaučom a teda možnosťou dvojprístelky v každej izbe, kúpeľňou s vlastnou saunou, sprchovacím kútom, umývadlom a wc.

V obývačke získate veľký priestor tvorený kuchynskou linkou, miestom pre jedálensky stôl, priestranný gauč, vlastný krb a hlavne úžasný výhľad priamo na Novú Hoľu (1370m nm) a Zvolen (1407 m nm).

Obývačka každého apartmánu je tvorená kuchynskou linkou s chladničkou, umývadlom, varnou platňou a rúrou.

Apartmán F

je situovaný na východ a na sever. Kým východný výhľad zo spálne je tvorený veľkým dvojoknom s francúzkym preskleným balkónom, severný výhľad z druhej spálne je tvorený veľkým dvojoknom s priestranným prestrešeným balkónom o rozlohe 7m2.

Obývačka orientovaná na sever Vás ohromí priznaným dreveným krovom s výškou až 4m nad krbom. Balkón prislúchajúci k obývačke má rozlohu až 19m2.

Apartmán G

je situovaný na západ a na sever. Kým západný výhľad zo spálne je tvorený veľkým dvojoknom s francúzkym preskleným balkónom, severný výhľad z druhej spálne je tvorený veľkým dvojoknom s priestranným prestrešeným balkónom o rozlohe 7m2.

Obývačka orientovaná na sever Vás ohromí priznaným dreveným krovom s výškou až 4m nad krbom. Balkón prislúchajúci k obývačke má rozlohu až 19m2.

Menu