Referencie

O nás

Spoločnosť EUROCOMPANY s.r.o. , založená v roku 2008, patrí do portfólia spoločnosti KK Company sídliacej vo Vlkanovej, neďaleko Banskej Bystrice.

KK Company ako materská spoločnosť stojí za zrodením úspešných projektov ako je Hotel Kaskády, Tri Duby Golf Resort či Konarik Residence v Chorvátskom Zadare. Všetky dostupné informácie môžete nájsť na www.kkcompany.sk

KK Company

Spoločnosť, ktorá si zakladá na hodnotách, lojalite, preto zodpovedný pristup k obchodným partnerom a zákazníkom je našou prirodzenou vlastnosťou. Spoločnosti KK Company je súkromná, nezávislá, investičná spoločnosť zaoberajúca sa obchodovaním, prenájmami a službami na území Slovenskej Republiky od roku 1993.

Hotel Kaskády

Hotelierstvo je naše rodinné podnikanie od roku 2002. Čo nás viedlo k tomu, aby sme sa pustili do oblasti poskytovania služieb je predovšetkým zmysel pre pohostinnosť, poloha hotela s bohatým zdrojom minerálnych prameňov v srdci Slovenska, odkiaľ sa dajú poznávať všetky kúty našej malej, ale krásnej krajiny, vzťah k nášmu regiónu a záujem o jeho rozvoj. Výsledkom našej práce je dnes hotelový a wellness resort Kaskady, jeden z najobľúbenejších hotelov na Slovensku. A to najmä vďaka Vám, našim hosťom, ktorí sa k nám pravidelne vraciate a podporujete nás.

Tri Duby Golf Resort

Nádherné 18-jamkové ihrisko Tri Duby Golf Resort sa nachádza len neďaleko Banskej Bystrice a Zvolena. Kombinuje jedinečné výhľady na celú hraciu plochu a odpúšťa aj menšie hráčske chyby. Práve to robí z hry na ňom nezabudnuteľný golfový zážitok. U nás v Tri Duby Golf Resort máte všetko pod jednou strechou. Po dobrej golfovej hre si vychutnajte vynikajúcu kuchyňu v našej reštaurácii TRI DUBY RESTAURANT & CAFFÉ. V prípade záujmu o organizovanie turnajov alebpo golfových eventov je okrem priestorov reštaurácie, klubového salóniku aj kongresová miestnosť s kapacitou 80 osôb. od roku 2020 pribudlo do resortu aj ubytovanie v 6-tich moderných izbách s výhľadom na golfové ihrisko. Viac o ubytovaní alebo eventu nájdete v sekcii Kongres a ubytovanie.

Konarik Residence

V ponuke je 18 bytov s veľkosťou od 47 m2 do 103 m2. Rezidencia uspokojí potreby klientov, ktorí uprednostňujú kvalitu, nadčasový dizajn a vyššiu životnú úroveň. Byty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali požiadavkám jednotlivcov i rodín, kopírujú štýl moderných prímorských víl v kombinácii bielej a farbe dún. Detaily z kameňa a skla tvoria dokonalý celok.

Exkluzívny predaj

Realitná kancelária TOP LIVING, sídliaca v Banskej Bystrici, je na trhu od roku 2007.

Venuje sa predaju bytov, apartmánov, domov, chát, pozemkov, priemyselných nehnuteľnotí a rovnako zabezpečuje prenájom nehnuteľností.

Špecialista na nehnuteľnosti v Banskej Bystrici a jej okolí. Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam garantuje profesionálny prístup, slušné a diskrétne jednanie a transparentnosť všetkých úkonov.

www.topliving.sk

Menu